Investor:
Prodejce:
(+420) 777 968 697

Bydlete v centru, žijte v přírodě!

100%
Bytů je již obsazených
100%
Bytů je již obsazených
100%
Bytů je již obsazených
Budova A
Budova B
Budova C
Rezervujte si byt

Aktuality z Kalikovy

16. 4. 2019

Jak vyrůstá stavba od základů po fasádu.

Stavba bytového domu C je sice teprve na svém začátku, ale v časosběrném videu se můžete podívat, jak nám postupně rostl dům B.

PF 2022 19. 12. 2021

PF 2022

...

Bytový dům "C" 30. 6. 2021

Bytový dům "C"

Už zbývá jen pár týdnů do kolaudace!

Čtěte dále
Starší aktuality

Vizualizace

Vizualizace 1
Vizualizace 2
Vizualizace 3

O lokalitě

Lokalita u Kalikovského mlýna 25. 3. 2017

Lokalita u Kalikovského mlýna

Poloha Atrium Parku u Kalikovského mlýna zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí blízké přírody. Dostupnost městské dopravy je samozřejmostí. Centrální autobusové nádraží je v docházkové vzdálenosti. Dálnice D5 ve směru Praha a Norimberk je dostupná po několika minutách jízdy.Tato lokalita jako jediná v Plzni umožní vlastníkům bytových jednotek nerušený výhled do okolní přírody a zároveň docházkovou vzdálenost do centra města. V těsné blízkosti se nachází Sport centrum a restaurace Kalikovský mlýn, nákupní centrum PLAZA a Nové divadlo. Slavnou plzeňskou "kilometrovkou" lze dojít pohodlnou procházkou do ZOO.

Čtěte dále
"Bydlete v centru, žijte v přírodě" 25. 3. 2017

"Bydlete v centru, žijte v přírodě"

.…to je slogan projektu charakterizující tuto stavbu. Cihlový šestipodlažní bytový dům obsahující 35 bytových jednotek s příslušenstvím (některé s balkony / terasou), dále 19 nebytových jednotek (vyzděných sklepů umístěných v patrech), s výtahem, kolárnou, okolními pozemky, ke každé jednotce přiděleno vnitřní parkovací stání, to vše situované v dostupnosti centra města Plzně a u některých bytů s nádherným výhledem do přírody, které dominuje blízká řeka Mže mizející okolo Kalikovského mlýna, přitom nacházející se mimo záplavové území.

Čtěte dále
Historie lokality 25. 3. 2017

Historie lokality

Tato lokalita není výjimečná jen překrásným výhledem do přírody a na řeku Mži, výbornou polohou v centru města, ale pojí se k ní i daleká historie, která nás vrátí až do střední a mladší doby bronzové. V polovině 19. století se zde nacházela Koželužna Jakuba Krause a koncem 19. století zde vzniklo první veřejné kluziště „Jíkalka“.

Čtěte dále

Vyberte si svůj vysněný byt

Dispozice
Podlahová výměra [m2]
Cena [Kč]
Podlaží
Balkón
Stav

Finance

Standardy vybavení

Při výstavbě a přípravě Vašeho budoucí bydlení využíváme moderní technologie materiály a postupy, díky kterým Vám můžeme zaručit, že v energeticky úsporné Kalikovce naleznete pro sebe a své bližní opravdový domov. Protože víme, že každý klient má vlastní individuální potřeby a představy, umožňujeme provedení úprav ve vybavení a provedení jednotlivých bytů. Více informací naleznete v přiloženém souboru.

Vybavení - byty

Financování

Vyberte si ze dvou variant možného financování Vašeho vysněného bytu. Kupní cenu můžete uhradit postupně, podle toho jak pro Vás budeme dokončovat jednotlivé fáze stavby nebo uhradíte depozitum a většinu kupní ceny při vkladu Vašich práv do katastru. Záleží na Vás.

Stáhnout varianty

Smlouva budoucí kupní

Klient má právo si budoucí bytovou jednotku zarezervovat na základě podmínek uvedených v Dohodě o složení blokovacího depozita. Dohoda o složení blokovacího depozita předchází Smlouvě o smlouvě budoucí kupní a je podmíněna úhradou zálohy kupní ceny. Taková smlouva bude obsahovat všechny náležitosti budoucího převodu, a to hlavně identifikaci kupujícího, specifikaci převáděné jednotky a příslušenství, cenu a způsob jejího zaplacení, termíny dokončení stavby a předání nemovitosti (smluvní podmínky).

Stáhnout smlouvu

Adresa

Bytový dům u Kalikovského mlýna
Kalikova 26
301 00 Plzeň

GPS souřadnice:
49.7493050N, 13.3655781E

Zvětšit mapu

Rezervační formulář

CAPTCHA Image
(+420) 777 968 697